Kıbrıs Ercan Havaalanı kiralık araba

car rental keyKKTC Lefkoşa Havaalanı’na seyahat edecek misafirlerimize rent a car hizmetimizden faydalanmalarını öneririz. Bu yolla hem zamandan kazanacak, hem de en ekonomik şekilde yolculuğunuzu yapmış olacaksınız. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra bize verdiğiniz uçuş bilgilerine göre sizi havalimanında karşılayıp kiralık arabanızı teslim ediyoruz. Havalimanı’nda araç kiralamak en kolay şekliyle bizde. Siz sadece hangi arabayı ne zaman istediğinize karar verin, gerisini bize bırakın. Bunun yanında en rekabet edici fiyatları da şirketimizde bulabilirsiniz. Verdiğimiz fiyatlara full kasko, KDV ve limitsiz kilometre sürüşü dahildir. İstediğiniz her marka ve model aracı Ercan Havalimanında hizmetinize sunuyoruz. Araç kiralama sözleşmesini imzaladıktan sonra kiralık arabanızı keyifle kullanmaya başlayabilirisiniz. Sizden istediğimiz sadece herhangi bir ülkenin sürüş ehliyeti ve pasaport veya nüfus cüzdanınız.  

Ercan Havalimanında Araç Kiralama hizmetimiz

Ercan Havalimanı Rent A Car olarak sizlere Ercan Havalimanında 7/24 kiralık araç hizmeti veriyoruz.  İstediğniz her marka ve model aracı teslimat ücreti almadan sizin için Ercan Havalanına getiriyoruz. Havaalanına inmeden önce bize verdiğiniz uçuş bilgileriniz ile sizi çıkış kapısında karşılayıp park yerinde bekleyen arabayı size teslim ediyoruz.

Kiralık arabanızın size teslim edilmeden önce hijyenik temizliği ve mekanik bakımı yapılır. Araç kiralama sözleşmesini imzaladıktan sonra araç size teslim edilir. Ödemenizi havaalanında nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Aracın nasıl teslim edileceği size personelimiz tarafından söylenecektir. Kiraladığınız araç için sitemizde gördüğünüz fiyatlara ek olarak hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Fiyatlarımız herşey dahil fiyatlardır. Kıbrıs yol haritasını da kiralık arabanın içinde bulabilirsiniz.

 

Rent a car, Ercan Havaalanı’ndan Kıbrıs içi seyahat için en kolay yoldur. Taksi servisleri ile karşılaştırıldığı zaman her zaman daha ekonomiktir ve size istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebileceğinizi bilmenin rahatlığını hissettirir.

 

Ercan Havalimanında rent a car hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın, 0548 888 1 999.

 

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019