Hakkımızda

car rental keyFirmamız, müşterilerimize iş veya gezi amaçlı KKTC ziyaretlerinde, Ercan Havalimanı'nda araç kiralama hizmeti vermektedir. Ercan Havalimanı'nda 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızın öncelikli misyonu müşteri odaklı yönetim ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bunu sağlamak için de her yıl filomuzdaki araçları yeniliyoruz, tecrübeli ve deneyimli elemanları şirketimiz bünyesine katıyoruz ve yenilikleri takip ederek hizmet anlayışımızı geliştiriyoruz.

 Ercan Havalimanından ulaşımda en ekonomik yol olan kıbrıs ercan oto kiralama hizmetini siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Kıbrıs kiralık araç fiyatlarımız mevsime göre değişimler gösterebilir. Bununla ilgili olarak 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden veya online iletişim sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Rent A Car – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti.

7/24 online rezervasyon ile zaman kazanın !

Rezervasyon formumuzu doldurarak günün her saatinde rezervasyon yapabileceğiniz gibi, Kıbrıs'ta araba kiralama ile ilgili istediğiniz her türlü bilgiyi çağrı merkezimizden de alabilirisiniz. Tüm bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak bize gönderdikten sonra, size e-posta veya telefonla geri dönüş yapılarak rezervasyonunuzun onayını veriyoruz ve kiralık arabanızı istediğiniz yere, istediğiniz saatte getiriyoruz. Size de Kuzey Kıbrıs'ı gezip keşfetmek kalıyor.

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019