Kibris Arac kiralama

car rental keyKıbrıs’ta kiralık araç ihtiyacınız mı var ? KIbrıs araba kiralama sektöründe sizlere en iyi rent a car hizmeti vermek için çalışan firmamızdan isteğiniz model kiralık aracı seçebilirsiniz. Kıbrıs araç kiralama hizmetimizden faydalanarak, Kıbrıs tatilinizin keyfini özgürce çıkarın. İsterseniz aracınızı extra ücret almadan Ercan Havalimanı’na getirelim veya havalimanından otelinize transferiniz varsa, kiralık aracınızı Kıbrıs’ta kaldığınız otele veya adrese  ücretsiz getirelim. Tek yapmanız gereken Kıbrıs’a gelmeden önce çağrı merkezimizi (0090 392 815 0014) arayarak rezervasyon yaptırmak veya sitemizden online rezervasyon formunu doldurmak. Rezervasyon onayını aldıktan sonra yetkili personelimiz istemiş olduğunuz kiralık aracınızı size istediğiniz yerde ve saate teslim edecektir. Size de Kuzey Kıbrıs’ın güzelliklerini gezip görmek kalacak. Kiralık araba KKTC’yi keşfetmek için en ekonomik ve en kolay yoldur. Kıbrıs karayolları haritasını da personelimizden istemeyi unutmayınız.

Filomuzda ekonomik sınıftan lüks araçlara kadar her türlü kiralık arabayı bulabilirisniz. Tüm bu kiralık araçları size KKTC’deki en iyi servis ve en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Araç kiranızda iken 24 saat yol yardımı ve ücretsiz oto yıkama servisimizle de hizmetinizdeyiz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini daha rahat gezebilmeniz için Navigasyon cihazımızı da günlük 10 TL karşılığında kiralayabilirisiniz. Böylece Kıbrıs adasında, çok daha rahat bir şekilde kiralık araba kullanabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Rent A Car, Kıbrıs Araç Kiralama. 

 

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019