Kıbrıs'ta Şoförlü Araç Kiralama

kibris-soforlu-arac-kiralamaKıbrıs’ta şoförlü araba kiralama hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ercan Havalimanı Rent A Car olarak kiraladığımız son model araçlarımızın yanında “şoförlü kiralık araba” hizmeti de sağlıyoruz. Kişi sayınıza göre aracınızı ayarlıyor ve sizi Ercan Havaalanı’nda karşılıyoruz.

Kıbrıs trafiğinde araç kullanmak istemiyorsanız veya zorluk çekeceğinizi düşünüyorsanız, şoförlü araç kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yere adres bulma sıkıntısı çekmeden istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. 

Şoförlerimiz çalışma saatleri sabah 09.00, akşam 20.00 arasıdır. Bu saatlerin dışında şoförlü araba istiyorsanız, bize önceden bilgi vermeniz gerekmektedir. Profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimizde, şoförlerimiz gezi sırasında isteğe göre rehberlik hizmeti de verebilmekte, size Kıbrıs tatilinizde veya iş gezinizde keyifli anlar yaşatabilmektedir.

Bizden KKTC’de şoförlü araba kiralama hizmeti hakkında fiyat almadan önce lütfen gidilecek güzergah hakkında bilgi veriniz. Faturanızı KDV dahil olarak hizmet bitimde alabilirsiniz.

KKTC'de şoförlü araç kiralamak için tıklayınız !

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019