Kıbrıs'ta Araç Kiralama Hakkında

ercan-havaalani-rent-a-carKıbrıs'ta Araç Kiralama Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

Kuzey Kıbrıs'ta Araç Kiralama hizmeti alabilmek için Türkiye Cumhuriyeti veya diğer ülkelerin geçerli sürüş ehliyetine sahip olmanız ve 25 yaş veya üzerinde olmanız gerekmektedir. Bu şartların dışında yapılan araç kiralamalarında, kullanılan kiralık araç sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Kıbrıs araba kiralama sektöründeki faaliyetini başarıyla devam ettiren firmamız, son model araçları ile sizlere konforlu ve memnun kalacağınız Kıbrıs Oto Kiralama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Kıbrıs genelinde araba kiralama ofisleri bulunan şirketimizin, tüm araçları full sigortalıdır ve ada genelinde Ercan Havalimanı dahil 24 saat kiralık araba teslimi yapmaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde araç trafiği sol şeritten akmaktadır ve Kıbrıs'ta oto kiralayacağınız zaman en çok dikkat etmeniz gereken noktadır. Trafiğin sağ taraftan akması nedeni ile kiralık arabaların direksiyonları yasa gereği sağ tarafta yer almaktadır. Türkiye trafiği ile karşılaştırıldığı zaman ters olan trafikte, otomatik vitesli araç kiralamak, sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Kısa bir not, Kıbrıs'ta kiraladığınız araçları sadece Kuzey Kıbrıs topraklarında kullanabilirsiniz. Güneye geçmeniz sigorta şartları sebebi ile mümkün değildir.

Kıbrıs'ın trafiği Türkiye'deki büyük illere göre çok yoğun değildir ve bu gibi illerde daha önceden araç kullanan sürücüler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti trafiğinde kolaylıkla araç kiralayabilir ve rahatlıkla kiralık arac kullanabilirler. KKTC'de kiralık araçların ön ve arka plakaları kırmızıdır. Kırmızı plakalı arabaların kiralık olduğu anlaşıldığından dolayı daha dikkatli bir yol anlayışı yerli halk tarafından gösterilmektedir.

Kıbrıs'a iş veya tatil amaçlı ziyarete gelen kişiler, daha fazla kiralık araçlarını Ercan Havalimanında teslim almayı tercih etmektedir. Böylece hem zamandan hem de maddi olarak daha avantajlı konuma gelmektedirler. Bizler şirket olarak 7 gün 24 saat ek ücret almadan Ercan Havalimanında kiralık araç teslimi yapıyoruz. Aracı size teslim etmeden önce hijyenik temizliğini ve mekanik bakımını yapıyoruz. Daha sonra sizi Ercan Havalimanı geliş kapısında karşılıyoruz, bize ait oto parka geçtikten sonra kira sözleşmesini ve aracın kira ödemesini kredi kartı ile veya nakit olarak alıyoruz. Teslin esnasında sadece aracın aldığınız gün kadar ödemesini yapıyorsunuz, herhangi bir provizyon, kart blokesi veya senet teminatı kesinlikle şirketimiz tarafımızdan istenmemektedir.

KKTC araç kiralama hizmeti alabilmek için 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi (0090 548 888 1 999) arayabilir veya web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019