Kibris Rent A Car Girne

07-trafikKıbrıs Girne rent a car, Girne şehrini ve bölgesini gezebilmenin en basit yoludur. Araba kiralayarak, bu turistik  bölgenin gezilecek ve görülecek yerlerini kolayca gezebilir, istediğiniz zaman Girne’nin sahil boyu uzanan seçkin restaurantlarında öğle yemeği yiyebilirsiniz. Yaz aylarında Kıbrıs Girne’ye geliyorsanız, mutlaka girne araç kiralama hizmetimizden faydalanmalısınız. Kiralık aracınız ile Girne’nin tarihi yerlerini gezebilir ve altın kumlu sahillerinde gününüzü değerlendirebilirsiniz. KKTC  Girne oto kiralama servisimiz 24 saat hizmetinizdedir. Bizi Kıbrıs’a gelmeden arayıp kiralık aracınızı ayırtabilir veya Kıbrıs’a geldikten sonra ulaşabilir, kiralık arabanızı kaldığınız yere getirmemizi isteyebilirsiniz. Girne’de araç kiralama ile şehri kolayca ve en düşük maliyetle keşfedebilirisiniz.

Kıbrıs’ta hizmet veren firmamızın şube ofisi Girne’dedir. Ercan Havalimanında ise araç teslim etme ve teslim alma amaçlı devamlı surette bir personelimiz mevcuttur. İş ve gezi amaçlı KKTC’de araç kiralama imkanı sağlayan firmamız, Kıbrıs oto kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Araç Kiralama sektöründe 12 yıldır hizmet veren Girne oto kiralama firmamız, her yıl yenilenen araçları, deneyimli kadrosu, gelişen hizmet anlayışı ile sektörün güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır. Taşımış olduğu misyonla “Müşteri Odaklı Yönetim ile Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmayı” prensip haline getiren Ercan Havalimanı Rent A Car şirketimizde araba kiralama ile ilgili uygun esnek ve ekonomik çözümleri size sunuyoruz.

Girne kiralık araç fiyatlarımız mevsime göre değişimler gösterebilir. Girne şehrinde araba kiralama ile ilgili olarak 24 saat hizmet veren call center departmanımızdan veya online iletişim sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019