< <KKTC Kiralık Araç İşletmecileri Birliği | Ercan Havalimanı Kıbrıs Rent a car | Kıbrıs Arac kiralama | KKTC kiralık araba

KKTC Kiralık Araç İşletmecileri Birliği

KKTC KAIB logoKuzey Kıbrıs’ın en çok tercih edilen ve aranan kiralık araba şirketi olan Ercan Havalimanı Rent A Car firmamız, KKTC KAİB (Kiralık Araç İşletmecileri Birliği) üyesidir. Şirketimiz üzerine aldığı sorumlulukla başta Ercan Havalimanı olmak üzere Kıbrıs’ın her yerinde kiralık araç hizmeti vererek KKTC’ye gelecek olan turistlere verilebilecek en iyi araba kiralama hizmetini vererek mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ve KKTC turizmine katkı koymaktır.

Bu birliğin amacı, Kıbrıs’ta bulunan rent a car şirketlerini bir çatı altında toplamak, gerektiği zaman ülkede oluşabilecek olumsuzluklara ve haksızlıklara karşı üye şirketleri korumak ve haklarını savunmak, birlik ve beraberlik içerisinde olup dayanışma göstermek ve en önemlisi, Kuzey Kıbrıs’a iş veya tatil amaçlı gelecek olan turistlere kiralanacak olan kiralık araçların standardını en üst seviyede tutarak problemsiz araba kiralayabilecekleri zemini oluşturmak ve mutlak müşteri memnuniyetini sağlayarak ülke turizmine maksimum katkıyı vermektir. Kiralık araç firmalarının hizmet kontrolü, vermeleri gereken KKTC kiralık araba servislerinde bir eksik olup olmadığı, gerekli yükümlülükleri yerine getirip getirmediği, firmalar arasında haksız rekabet olmamasını sağlamak ve KKTC’de faaliyet gösteren birliğe üye araba kiralama şirketlerini daima aktif ve hizmete hazır olacak şekilde takip etmek birliğin sorumlulukları arasındadır.

Kıbrıs’ta araç kiralama yapacağınız zaman dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de kiralayacağınız aracın plakasının kırmızı renkte olması ve “Z” harfi ile başlamasıdır. Kıbrıs’ta bulunan tüm kiralık araçların plakaları kırmızı renktedir ve “Z” harfi başlamaktadır. Plakaları beyaz olan araçlar özel araçtır ve para ödeyerek kiralanması yasal değildir.

Şirketimiz Ercan Havalimanı Rent A Car, birlik üyesi olup bu çatı altında en iyi ve aktif bir şekilde KKTC oto kiralama hizmetini vermeye devam etmektedir. Sizler de bu kriterler ışığında sorunsuz bir şekilde firmamızdan araba kiralama hizmeti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kıbrıs’a gelmeden önce bizlerle iletişime geçip kiralık aracınızı rezerve etmek ;)

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019