Lefkoşa Havaalanı Araç Kiralama

dusunenKıbrıs Ercan Havalimanı’na geliyorsanız, ulaşımda en ekonomik yol olan kiralık araba hizmetimizi kullanabilisiniz. Oto kiralama Ercan Havaalanından KKTC’nin ilçelerine ulaşımda en kolay ve en hızlı yoldur. Lefkoşa Ercan Havalimanı KKTC’nin kullanımda olan tek havaalanı olma özelliğini taşımaktadır. Alan içerisinde belirli saatlerde hareket eden toplu taşıma araçları ve taksi servisleri de vardır. Fakat genel olarak bakıldığında toplu taşıma araçlarını beklemek ve taksilere yüksek fiyat ödemek yerine, Ercan’dan ulaşımda en hızlı ve en ucuz yol olan araç kiralamayı seçmek doğru karar olacaktır. Lefkoşa havalimanı’nda araba kiralamak için yapmanız gereken tek şey Kıbrıs’a seyahat etmeden önce bizleri arayıp kiralık araç rezervasyonunuzu yaptırmak. Daha sonra Ercan Havalimanı rent a car ekibinen personelimiz sizi yolcu çıkış kapısında karşılayıp aracınızı teslim edecektir. Size verilen rent a car fiyatına Full sigorta, KDV ve limitsiz kilometre sürüşü dahildir. Aracı teslim etmek için ise extra ücret talep etmiyoruz. Lefkoşa şehri Ercan’a en yakın olan ilçedir (15 km) ve daha fazla iş için gelen turistlerin tercih ettiği yerleşim yeridir. Lefkoşa’da gezip görebileceğiniz çok güzel tarihi yerler, restaurantlar ve eğlenmeniz için gece kulüpleri ile casino hotelleri vardır.

Lefkosa Ercan Havalimanı Araç Kiralama

KKTC Havalimanında araba kiralamak çoğu müşterimizin tercih ettiği ulaşım yoludur. Kıbrıs’ta araç kiralama hizmetini yıllardır siz değerli müşter,lerimize sunan firmamız, her geçen yıl filosuna yeni ve çeşitlilik katarak sizlere Kıbrıs’ta rent a car hizmetini kusursuz ve en pratik bir şekilde sunmayı hedeflemektedir. Havaalanında kiralanacak arabaları önceden Lefkoşa Havalimanına hijyenik ve mekanik bakımları bir tamam yapılmış ve kontrol edilmiş olarak alandaki park yerinde bekletiyoruz. Daha sonra  Ercan Havalimanı rent a car ekibinden görevli personelimiz, sizi çıkış kapısında üzerinde isminiz yazılı levha ile karşılayıp oto parkta bekleyen aracınızı size teslim eder. Lefkoşa ilçesi Ercan’a en yakın olan şehirdir ve KKTC’nin başkentidir. Kiralık arabanızı aldıktan sonra bu dünyanın ikiye bölünmüş tek başkenti olan şehri gezmeye başlayabilirisiniz. Aynı zamanda ‘Yiğitler Burcu’ diye isimlendirilen yerden de Kıbrıs Rum Kesiminin bir kısmını da görebilirsiniz. Lefkoşa Havalimanı Kıbrıs’ın kullanımda olan tek havalimanıdır ve tüm uçuşlar bu havaalanına yapılmaktadır. Alandan arabanızı kiralayarak tüm KKTC’yi en kolay ve hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz.   

Ercan Havalimanı Kiralık Araç Teslimi.

Ercan Havalimanı rent a car teslim ve iadelerimiz tamamen ücretsizdir ve bu hizmetimizden 24 saat yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizi telefonla arayarak rezervasyon yaptırmak veya www.ercanhavalimanirentacar.com sitemizden online rezervasyon yapmak. Bize geliş ve dönüş tarihleriniz ile birlikte hangi model kiralık aracı hangi saatte istediğinizi söyledikten sonra rezervasyonunuz tamamlanmış olacaktır. Daha sonra ercan havalimanı rent a car ekibinden yetkili kişi sizi havalimanında isminizle karşılayacak ve araç kiralama sözleşmesinin doldurduktan sonra kiralık arabanızı teslim edecektir. Kıbrıs araba kiralama sözleşmesini doldurabilmemiz için sürüş ehliyetinizin ve nüfüs cüzdanı veya pasaportunuzun mutlaka yanınızda bulunması gerekmektedir. Havalimanındaki oto park bize ait olduğundan teslimde ve iadede herhangi bir park ücreti de ödemiyorsunuz. Aracınızı teslim aldıktan sonra ödemenizi nakit veya kredi kartı olarak havalimanında yapabilirisiniz. Ödediğiniz ücret kiraladığınız aracın herşey dahil fiyatıdır. Alanda kiraladığımız arabaların benzinleri genel olarak çeyrek depo olarak doldurulur ve aynı şekilde geri alınır. Kıbrıs Ercan araç kiralama yapıldığı zaman ücretsiz olarak KKTC yol haritasını da arabada bulabilirisiniz veya aracı size teslim eden kişiden isteyebilirsiniz. Görevli personelimiz size rehberlik hizmeti de verebilmektedir. Gideceğiniz adresin veya hotelin yerini bilmiyorsanız, ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kiraladığınız aracı ister havalimanındaki oto parkta bırakabilir veya isterseniz hotelizde bırakabilirsiniz. Ercan havalimanı oto kiralama yaptıktan sonra teslim yeri ve saatini lütfen ilgili personelimize belirtiniz. Unutulmamalıdır ki Kıbrıs’ta trafik soldan işlemektedir. Bunun yanında trafik levhaları ve kuralları (sol trafik hariç) Türkiye ile aynıdır. 

Kıbrıs Rent a Car

Kibris arac kiralama

Kıbrıs'ta Araç kiralama fiyatları - 2019